Atklāta makšķerēšanas skola

Skolu apsveic Latvijas makšķernieku asociācija

 

Laba vēlējumi 

 

Par uzmanības trūkumu žēloties nevarēja

 

Ilgvars Osvalds atbild uz jautājumiem

 

Skolas bibliotēka

 

Mācīties gribētāji vēl var pieteikties pa uzrādītajiem telefoniem!
 

 Ērgļu un Čaka ielas stūrī, ugunsgrēku pārcietušās telpās vairāki makšķerēšanas entuziasti nolēma ierīkot makšķerēšanas skolu. Diezgan pārgalvīga iecere.  Bet tika sarīkota talka lai novāktu ugunsgrēka atstātos gružus, sameklēti līdzekļi remontam un lieta iekustējās.
 Rezultātā 21.decembrī tika atklāta Latvijas makšķerēšanas skola. Telpas bija izremontētas, sagādāta pirmā literatūra skolas bibliotēkai un sagatavoti pirmie uzskates līdzekļi. Uz atklāšanu bija ieradušies daudzi makšķernieku sabiedrībā pazīstami cilvēki. Skolu atklāja direktors Ilgvars Osvalds. Pasākuma viesi teica emocionālas apsveikuma runas, kuru galvenā doma - kaut neapsīktu enerģija un entuziasms, tas uz kā skola balstās. 
Skolā jau ir pieteikušies 102 bērni vecumā no 9 līdz 16 gadiem. Pirmās iepazīšanās tikšanās jau ir bijušas, bet īsta mācīšanās pēc izstrādātās programmas sāksies apmēram februāra beigās, pēc pasaules čempionāta. Pārsvarā uzsvars tiks likts uz makšķerēšanu ar pludiņmakšķeri. Ilgvars ir pieckārtējs Latvijas čempions, Latvijas izlases treneris, komandas "Profi" kapteinis. Labāku pasniedzēju nevar vēlēties. Skola būs pateicīga par jebkādu palīdzību. Piemēram, ar makšķerēšanu saistīta literatūra (žurnāli, grāmatas, video kasetes).

Skolas adrese : Rīga, Ērgļu ielā 2.
Tālrunis: 7271773 (prasīt skolu)
Ilgvara mobilais tālrunis: 6411116
Ilgvara darba tālrunis: 7311123

Nepacietīgākie jaunie copmaņi jau ir paspējuši pabūt skolā un iepazīties ar savu pasniedzēju, palasīt žurnālus un iemācīties siet kādu mezglu.


UZ  PAMATLAPU

Armands Kalniņš COPE's lapa © 2001