2002g

Latvijas atklātais čempionāts
zemledus makšķerēšanā

Tiesneši bija viegli pamanāmi

Rita Verza - Grabovska (2.vieta)

Savs sektors bija iedalīts arī jauniešiem

Guntis Kārkliņš (4.vieta)

Tatjana, Krievijas komandas sportiste, gribēja pieurbties tuvāk Guntim Kārkliņam par atļautajiem 5m, ko tiesneši neatstāja neievērotu. Nācās pārurbties, bet atkal kādam par tuvu. Taču beigu beigās izdevās iespraukties starp diviem dalībniekiem kārotajā stūrī un jau pēc brīža varēja demonstrēt savu pirmo čempionāta zivi - spriganu ķīsi

Galdi ar elektroniskajiem svariem lomu svēršanai

Pirmo vietu ieguvēji

Jaunākais dalībnieks

19. un 20. janvārī Dūņezerā notika Latvijas čempionāts zemledus makšķerēšanā. Ņemot vērā faktu, ka šajā pašā vietā pēc mēneša notiks Pasaules čempionāts, iemēģināt ezeru bija ieradušās arī komandas no Krievijas un Lietuvas. Kopā piedalījās 16 komandas.
 Laiks kā jau pierasts bija silts, ap +3°C. Nezin kāpēc zivīm nepatika tik nenormāli silta ziema un tās totāli neķērās. Divas trešdaļas no dalībniekiem pirmo dienu beidza tukšā. 
 Otrā diena ar lomiem nebija bagātāka. Pa sektoriem sekmes bija diezgan atšķirīgas. Lomi pārsvarā sastāvēja no ķīšiem. Ārijs Ūdris, kad cope jau bija beigusies, visiem paziņoja, ka apsekojot lielu daļu āliņģu, visos ar eholoti redzētas zivis, tās stāvējušas pa vidu, starp ledu un gultni. 
 Pēc lomu svēršanas iestājās gara pauze līdz tika aprēķināti un  paziņoti uzvarētāji. Neskatoties uz datorizēto rezultātu apkopošanu bija ieviesusies neliela kļūda, kuru Tiesnesis Ārijs Ūdris apsolīja cietušajam kompensēt ar "Berlat" produkciju.
 

Rezultāti

Komandu vērtējumā:
  1.v. - BB "Cope"
2.v. - "Salmo"
3.v. - MSK "Pasaule"
4.v. - Lietuva
8.v. - "Akvadrom A" (Krievija)
Individuālajā vērtējumā
1.v. - Uldis Lasmanis SJA "Pansija"
2.v. - Rita Verza-Grabovska "Salmo"
3.v. - Ainārs Eglītis BB "Cope"

Otrās dienas cope beigusies

Veiksmīga dalībnieka otrās dienas loms

Uzvarētājus apbalvo tiesnesis Ārijs Ūdris, viņš arī Dūņezera "saimnieks"

Pēc mēneša šajā pašā vietā paredzēts rīkot Pasaules čempionātu. "Pateicoties" siltajam laikam ledus kūst acīm redzot, ... kāds tas būs februāra beigās?
 

UZ  PAMATLAPU

Armands Kalniņš COPE's lapa © 2002