2003g.

Latvijas čempionāts makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri noslēdzies

 
 

 Tiesneši

 

Krišjānis Krasovskis

 

2003. gada čempioni - "PROFI"

 

Čempionāta galējie rezultāti 

Individuāli:
  1.v. - Laila Grinberga 14,2 kg
2.v. - Ainārs Bauģis 13,4 kg
3.v. - Jānis Volkovs 11,1 kg
4.v. - Krišjānis Krasovskis 9,0 kg
Komandas:
1.v. - "Profi" 80 punkti
2.v. - "Vidzeme" 85 punkti
3.v. - "Salmo" 93 punkti
4.v. - "Piranja" 114 punkti
5.v. - "Pasaule" 123 punkti
 
Noķertās zivis pēc sacensībām tika atlaistas.
Ievērības cienīgs ir makšķerēšanas skolas audzēkņu Krišjāņa Krasovska (4.v.) un arī Aleksandra Sevostjanova (11.v.) sniegums.
Pēc diviem etapiem Ventā sportisti pulcējās Daugavā pretī viesnīcai Radison sas, lai noskaidrotu galīgos uzvarētājus. Laiks bija karsts, straume vāja. Makšķerēšanas vieta bija diezgan nepiemērota štekermakšķerēm. Lai ķertu mailītes vai raudiņas pietika ar dažu metru garām copenēm bez spoles. Interesanti ka Guntis Kārkliņš un Normunds Grabovskis arī šajā čempionāta kārtā uzrādīja vāju rezultātu. Turpretī Laila Grinberga arī Daugavā startēja veiksmīgi un rezultātā kļuva par Latvijas čempionu individuālajā vērtējumā, tā viennozīmīgi aizbāžot večus aiz jostas. Komandu starpā par uzvaru cīnījās "Salmo", "Profi", "Vidzeme" un arī "Piranja".
Šo čempionāta posmu organizēja "Profi". Laikam jau tā nebija sagadīšanās ka izvēlētajā vietā štekermakšķeres zaudēja savas priekšrocības. Nav grūti ievērot ka "Profi" komanda nevar atļauties visus savus sportistus ar tām aprīkot. Taisnības labad jāsaka ka šis apstāklis vienkārši ļāva vienlīdzīgi cīnīties visām komandām, arī tām kurām plānāki maciņi. Arī starptautiskajās sacensībās vienveidīgā štekerēšana var netikt atbalstīta.
Vēl par šo vietu var piebilst - jau pāris desmit gadus Rīgas valdošie ierēdņi neļāva šo vietu izmantot copes sacensībām. Diezgan nepatīkami ja strītbolu vai litrabolu, sorry alus svētkus var rīkot centrā, bet copmaņus jānostumj nomaļā vietā. Pateicoties Valda Holberga palīdzībai šogad tā nenotika.
 

UZ  PAMATLAPU

Armands Kalniņš COPE's lapa © 2003